Svenska Hundklubben SHK Södertälje

Instruktörer och funktionärer

 

 
Namn   Instruktör/Funktionär Styrelse Kontakt
Tommy Eriksson  tommy


Köksansvarig

 Ordförande ordf.sodertalje@svenskahundklubben.se
Kicki Samuelsson  Kicki Samuelsson - Årets spårekipage, ny klubbstugeansvarig, Personspåransvarig Spåransvarig Spårdomare spårinstruktör   kicki.samuelsson@gmail.com
Jan-Lennart Andersson  jla

Spårdomare
Spårinstruktör
Lydnadsinstruktör
Kurs/Utbildningsgrupp
Sponsorgrupp

Kassör kassor.sodertalje@svenskahundklubben.se
Annika Sandström  
annica s

Valpinstruktör
Kursansvarig
Köksgrupp

 Ledamot

Annsan68@gmail.com

Petra Nordkvist  petra Lydnadsinstruktör
Tävlingsledare lydnad
  nordkvistfamiljen@gmail.com

Anita Walldau Wallin

 anita

Valpinstruktör
Kurs/Utbildningsgrupp

Sekreterare

sekr.sodertalje@svenskahundklubben.se

Miriam Huttunen

 miriam Kurs/Utbildningsgrupp Vice ordförande vord.sodertalje@svenskahundklubben.se
Daniel Sieradzki  daniel Spåraspirant
Sponsorgrupp 
Suppleant Daanko.s@hotmail.com
Helena Djurheden  helena

Spårdomare

  djurhedens@gmail.com
Hans Andersson  Hasse-1   Webmaster webmaster.sodertalje@svenskahundklubben.se

Pia Edelsund

 pia Kurs/Utbildningsgrupp   piaedelsund@gmail.com
Ann-Charlotte Beckman  

Utställningsgrupp
Kurs/Utbildningsgrupp

  Anncha0117@gmail.com
Marianne Brunnström MArianneBrunnstrom

Lydnadsdomare
Lydnadsinstruktör
Utställningsgrupp

  Marianne.brunnstroem@gmail.com
Yvonne Jagersten  yvonne

Spårdomare
Utställningsgrupp

  jissayj@yahoo.com
Carina Waldehagen   Lydnadsinstruktör   Carwal01@spray.se
Kirsten Johnson  kirsten Spårdomare
Spårinstruktör
  kirsten.johnson@astrazeneca.com
Ronnie Forsberg   Spårinstruktör   ronnie.forsberg@telia.com
Kari Ljung  kari Spårdomare   kari.ljung@scania.com
Monika Eriksson Monica

Köksgrupp

-  gudrunmonica.eriksson@gmail.com

Lheni Olsson

 Lheni Köksgrupp    Lheni.olsson@gmail.com
Jörgen Wallin  jörgen Sponsorgrupp    jowall@telia.com

Britty Andersson

 britty Sökinstruktör   Britty_a@hotmail.com

Carina Ahlin

 carina a

Sökinstruktör

  Trissan49@hotmail.com